Interactieve kaart

Kaart van Arkansas

Bekijk alle county’s, steden en dorpen van Arkansas op een kaart waarop je kunt inzoomen, met de interstate highways, de federale wegen (US Routes), de rivieren en de meren. Boven de kaart kun je de plaatsen en de namen van de county’s tonen; als je inzoomt, verschijnen alle namen. Klik op een county om de hoofdplaats, het inwonertal en de grootste steden te zien.

Kaartlagen

De kaart wordt geladen…

Kaarten van Arkansas om te printen

Gratis te printen voor de klas en thuis: de kaart van Arkansas met steden en dorpen, de kaart van de county’s met hun hoofdplaatsen en de blinde kaart. De pdf’s passen op een A4- of US Letter-vel.

Kaart van Arkansas met steden

Kaart van de county’s van Arkansas

Blinde kaart van Arkansas

Kerngegevens

Hoofdstad
Little Rock
Grootste stad
Little Rock (206.427)
Inwoners
3.114.791 (2025)
Oppervlakte
134.660 km²
County’s van Arkansas
75
County met de meeste inwoners
Pulaski County (404.611)
County met de grootste oppervlakte
Union County, 2.691 km²
Kaart van Arkansas met de grootste steden
Kaart van Arkansas met de grootste steden

Over Arkansas

Arkansas heeft 3.114.791 inwoners (schatting 2025) en een landoppervlakte van 134.660 km². Op de kaart: 75 county’s, 314 steden (city), 186 towns en 125 census-designated places (plaatsen zonder eigen bestuur). De hoofdstad is ook de grootste stad: Little Rock (206.427 inwoners). Arkansas grenst aan Louisiana, Mississippi, Missouri, Oklahoma, Tennessee en Texas.

Van de county’s heeft Pulaski County de meeste inwoners (404.611 inwoners) en Calhoun County de minste (4.632 inwoners); Union County is het grootst (2.691 km²) en Lafayette County het kleinst (1.371 km²).

De grootste steden van Arkansas

De 25 grootste steden en dorpen. Je vindt ze allemaal (625) op de kaart hierboven: toon de plaatsen en zoom in.

#StadCountyInwoners
1Little RockPulaski County206.427
2FayettevilleWashington County106.623
3Fort SmithSebastian County90.855
4SpringdaleWashington County90.685
5JonesboroCraighead County83.296
6RogersBenton County76.956
7ConwayFaulkner County72.328
8North Little RockPulaski County65.120
9BentonvilleBenton County63.057
10BentonSaline County38.898
11Pine BluffJefferson County38.213
12Hot SpringsGarland County37.979
13Bella VistaBenton County34.518
14SherwoodPulaski County33.620
15ParagouldGreene County31.135
16RussellvillePope County29.521
17JacksonvillePulaski County29.460
18TexarkanaMiller County29.123
19CabotLonoke County27.711
20CentertonBenton County27.176
21Van BurenCrawford County24.556
22SearcyWhite County24.351
23West MemphisCrittenden County23.336
24BryantSaline County22.815
25Siloam SpringsBenton County21.298

Inwonertal: schattingen van het US Census Bureau voor juli 2025, binnen de grenzen van de stad of het dorp.

County’s van Arkansas

Alle county’s (75) met hun hoofdplaats. Kies er een uit de lijst om die op de kaart te zien.

County’s van Arkansas. Kies een kolomkop om te sorteren en een naam om die op de kaart te zien.
De Witt and Stuttgart15.8362.570
Hamburg17.8312.397
Mountain Home42.9821.435
Bentonville332.5542.196
Harrison38.6281.527
Warren9.8281.681
Hampton4.6321.628
Berryville and Eureka Springs29.2631.632
Lake Village9.1071.650
Arkadelphia20.9382.243
Piggott and Corning14.0521.656
Heber Springs25.6721.435
Rison7.2241.549
Magnolia21.8941.984
Morrilton21.3931.429
Jonesboro and Lake City116.9571.832
Van Buren62.6571.542
Marion46.2101.587
Wynne16.1861.596
Fordyce6.0111.728
Arkansas City9.9841.920
Monticello17.0542.146
Conway133.9791.676
Charleston and Ozark17.7251.577
Salem12.4921.601
Hot Springs99.6951.755
Sheridan18.7561.637
Paragould47.4111.495
Hope19.0801.883
Malvern33.4511.593
Nashville12.3061.521
Batesville38.7851.978
Melbourne14.4051.503
Newport16.7411.641
Pine Bluff62.9872.259
Clarksville26.2251.712
Lewisville5.8881.371
Walnut Ridge16.2731.522
Marianna8.0291.553
Star City12.7641.449
Ashdown11.7631.376
Booneville and Paris21.6331.837
Lonoke76.6641.998
Huntsville18.4102.161
Yellville17.5931.545
Texarkana42.3571.616
Blytheville and Osceola37.8282.336
Clarendon6.2441.573
Mount Ida8.5792.021
Prescott7.9421.600
Jasper7.0262.127
Camden21.7311.898
Perryville10.3091.428
Helena14.2551.788
Murfreesboro9.9641.555
Harrisburg22.4831.964
Mena19.4862.219
Russellville64.9762.100
Des Arc and De Valls Bluff7.9231.677
Little Rock404.6111.964
Pocahontas18.8761.688
Benton133.2881.874
Waldron9.9652.312
Marshall7.8481.725
Greenwood and Fort Smith130.6411.376
De Queen15.7581.460
Ash Flat18.1221.566
Forrest City21.8001.644
Mountain View12.7031.571
El Dorado36.9262.691
Clinton16.2381.838
Fayetteville271.2132.438
Searcy80.0852.678
Augusta5.7101.518
Dardanelle and Danville19.9562.410

Oefen de topografie van de Verenigde Staten

Bronnen

  • County’s, de grenzen van de staten, de ligging van de steden en dorpen en de wegen: US Census Bureau, Cartographic Boundary Files, Gazetteer Files en TIGER/Line-wegen (2023).
  • Inwonertal: US Census Bureau, Population Estimates, Vintage 2025; census-designated places: volkstelling van 2020.
  • Hoofdplaatsen en jaren van oprichting van de county’s: National Association of Counties (NACo), County Explorer.