Interactieve kaart

Kaart van New Hampshire

Bekijk alle county’s, steden en dorpen van New Hampshire op een kaart waarop je kunt inzoomen, met de interstate highways, de federale wegen (US Routes), de rivieren en de meren. Boven de kaart kun je de plaatsen en de namen van de county’s tonen; als je inzoomt, verschijnen alle namen. Klik op een county om de hoofdplaats, het inwonertal en de grootste steden te zien.

Kaartlagen

De kaart wordt geladen…

Kaarten van New Hampshire om te printen

Gratis te printen voor de klas en thuis: de kaart van New Hampshire met steden en dorpen, de kaart van de county’s met hun hoofdplaatsen en de blinde kaart. De pdf’s passen op een A4- of US Letter-vel.

Kaart van New Hampshire met steden

Kaart van de county’s van New Hampshire

Blinde kaart van New Hampshire

Kerngegevens

Hoofdstad
Concord
Grootste stad
Manchester (116.818)
Inwoners
1.415.342 (2025)
Oppervlakte
23.190 km²
County’s van New Hampshire
10
County met de meeste inwoners
Hillsborough County (433.415)
County met de grootste oppervlakte
Coos County, 4.648 km²
Kaart van New Hampshire met de grootste steden
Kaart van New Hampshire met de grootste steden

Over New Hampshire

New Hampshire heeft 1.415.342 inwoners (schatting 2025) en een landoppervlakte van 23.190 km². Op de kaart: 10 county’s, 13 steden (city), 221 towns en 87 census-designated places (plaatsen zonder eigen bestuur). De hoofdstad is Concord, de grootste stad Manchester (116.818 inwoners). New Hampshire grenst aan Maine, Massachusetts en Vermont en aan de Canadese provincie Quebec.

Van de county’s heeft Hillsborough County de meeste inwoners (433.415 inwoners) en Coos County de minste (31.343 inwoners); Coos County is het grootst (4.648 km²) en Strafford County het kleinst (952 km²).

De grootste steden van New Hampshire

De 25 grootste steden en dorpen. Je vindt ze allemaal (321) op de kaart hierboven: toon de plaatsen en zoom in.

#StadCountyInwoners
1ManchesterHillsborough County116.818
2NashuaHillsborough County92.435
3ConcordMerrimack County44.597
4DoverStrafford County34.623
5DerryRockingham County33.990
6RochesterStrafford County33.716
7SalemRockingham County31.868
8MerrimackHillsborough County29.699
9LondonderryRockingham County27.844
10HudsonHillsborough County26.001
11BedfordHillsborough County23.973
12KeeneCheshire County23.072
13PortsmouthRockingham County23.028
14DerryRockingham County22.879*
15GoffstownHillsborough County18.607
16LaconiaBelknap County17.246
17MilfordHillsborough County16.686
18HamptonRockingham County16.381
19WindhamRockingham County16.259
20ExeterRockingham County16.213
21LebanonGrafton County15.481
22HooksettMerrimack County15.346
23DurhamStrafford County15.346
24PelhamHillsborough County14.828
25ClaremontSullivan County13.032

Inwonertal: schattingen van het US Census Bureau voor juli 2025, binnen de grenzen van de stad of het dorp; * de census-designated places, die geen eigen bestuur en geen eigen schattingen hebben, staan met hun inwonertal van de volkstelling van 2020.

County’s van New Hampshire

Alle county’s (10) met hun hoofdplaats. Kies er een uit de lijst om die op de kaart te zien.

County’s van New Hampshire. Kies een kolomkop om te sorteren en een naam om die op de kaart te zien.
Laconia65.1471.041
Ossipee52.7842.414
Keene78.2691.830
Lancaster31.3434.648
North Haverhill93.2254.425
Manchester and Nashua433.4152.270
Concord158.0782.416
Brentwood324.0771.801
Dover135.043952
Newport43.9611.393

Oefen de topografie van de Verenigde Staten

Bronnen

  • County’s, de grenzen van de staten, de ligging van de steden en dorpen en de wegen: US Census Bureau, Cartographic Boundary Files, Gazetteer Files en TIGER/Line-wegen (2023).
  • Inwonertal: US Census Bureau, Population Estimates, Vintage 2025; census-designated places: volkstelling van 2020.
  • Hoofdplaatsen en jaren van oprichting van de county’s: National Association of Counties (NACo), County Explorer.